Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
Patkó Károly Dunakanyar
17

Patkó Károly (1895-1941)

Dunakanyar, 1933 körül

Akvarell, papír, 51,5 x 74 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó