18. aukció
Csók István (1865-1961) Páva
210

Csók István (1865-1961)

Páva

Olaj, vászon, 78x33 cm
Jelezve balra fent: Csók
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

BÁV 28. aukció, 43. tétel

168

Csók István (1865-1961)

Thamar

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
242

Csók István (1865-1961)

Párizsi nő, 1902

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft