23. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Pécs környéki táj
13

Basilides Barna (1903-1967)

Pécs környéki táj

Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna
Kikiáltási ár: 240 000 Ft