73. őszi aukció
Lakatos Artúr tájkép, Pécs
28

Lakatos Artúr (1880-1968)

Pécsi részlet, 1947

Olaj, karton, 20 x 27 cm
Jelezve balra lent: Lakatos A. 1947
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft