66. aukció (2021. június)
Balázs János (1905-1977) Pécskődomb ősszel
78

Balázs János (1905-1977)

Pécskődomb ősszel

Olaj, farost, 48 x 35,8 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft