24. aukció
Szántó Piroska (1913-1999) Pelele, 1985
98

Szántó Piroska (1913-1999)

Pelele, 1985

Olaj, vászon, 85x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 985, hátoldalon autográf felirat: "Pelele" in memorian graciae Kerényi Szántó Piroska olaj-vászon 85x100
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft