35. aukció
Szurcsik József (1959-) Peliasz, 1998
149

Szurcsik József (1959-)

Peliasz, 1998

Akril, olaj, vászon, 38x47 cm
"Jelezve középen lent: Sz.J. 1998, Hátoldalon: ""Peliasz"" 38x47 cm Akril, olaj, vászon 1998"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft