50. Jubileumi Aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Pénzverde és malomárok, Nagybánya, 1930 körül
70

Ziffer Sándor (1880-1962)

Pénzverde és malomárok, Nagybánya, 1930 körül

Olaj, vászon, 79x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA: ‣ BÁV 53. árverés, 300. tétel KIÁLLÍTVA: ‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1987. január 9. – március 30. katalógus: szám nélkül

61

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet, 1932

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
110

Ziffer Sándor (1880-1962)

Régi malom, 1931

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
194

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai táj

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft