37. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Peóniák
144

Frank Frigyes (1890-1976)

Peóniák

Olaj, vászon, 64x54 cm
"Jelezve balra lent: Frank Frigyes, Jelezve hátoldalon: Frank Frigyes ""Peoniák"""
Kikiáltási ár: 400 000 Ft