14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Demény Miklós, háztetők
49

Demény Miklós (1939-2010)

Peremvárosi háztetők

Olaj, farost, 61 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Demény M
Jelezve hátoldalon: Peremvárosi háztetők
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft