Időzített online grafikai aukció
Szántó Piroska
87

Szántó Piroska (1913-1999)

Periszkópikus táj, 1967

Tus, akvarell, papír, 49 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 967
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 340 000 - 460 000 Ft

24

Szántó Piroska (1913-1999)

Szentendrei lugas

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
85

Szántó Piroska (1913-1999)

Kompozíció, 1964

Kikiáltási ár: 140 000 Ft
86

Szántó Piroska (1913-1999)

Szentendre

Kikiáltási ár: 30 000 Ft