70. Őszi Aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Personnage, 1963
97

Réth Alfréd (1884-1966)

Personnage, 1963

Olaj, kollázs, vászon, 46 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 251.
¦ In: Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Krisztina: Alfred Reth 1884-1966. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2003
¦ Cserba Júlia, Kopeczky Csaba, Makláry Kálmán, Passuth Krisztina: Alfred Reth 1884-1966. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2003, kat.: 251.