48. aukció
Bér Rudolf (1924-2004) Perugia
156

Bér Rudolf (1924-2004)

Perugia

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve középen lent: Bér R.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft