18. aukció
Vén Emil (1902-1984) Pesti látkép a Szabadság-híddal
96

Vén Emil (1902-1984)

Pesti látkép a Szabadság-híddal

Olaj, vászon, 61x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 280 000 Ft