75. tavaszi aukció
Turmayer Sándor, pesti rakpart, Vámház körút
125

Turmayer Sándor (1879-1953)

Pesti rakpart a Vámház körútnál

Olaj, vászon, 41 x 50 cm
Jelezve balra lent: Turmayer
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft