29. aukció
Vén Emil (1902-1984) Pestről Budát, 1975
118

Vén Emil (1902-1984)

Pestről Budát, 1975

Olaj, farost, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Vén, Jelezve hátoldalon: Vén Emil 1975 Pestről Budát
Kikiáltási ár: 320 000 Ft