A Dévényi-gyűjtemény
Szőnyi István (1894-1960) Péter, 1935
35

Szőnyi István (1894-1960)

Péter, 1935

Tempera, vászon, 100x72 cm
Jelezve jobbra középen: Szőnyi I. 1935