19. aukció
Bálint Rezső (1885-1945) Peterdi Gábor arcképe, 1931 és hátoldalon: Peterdi Gábor: Pipázó önarckép
174

Bálint Rezső (1885-1945)

Peterdi Gábor arcképe, 1931 és hátoldalon: Peterdi Gábor: Pipázó önarckép

Olaj, karton, 50x36,5 cm
Jelezve balra lent: Gabinak Bálint 931, hátoldalon jelezve jobbra lent: Peterdi
Kikiáltási ár: 260 000 Ft