A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bálint Endre (1914-1986) Petróleumlámpás kompozíció, 1950
125

Bálint Endre (1914-1986)

Petróleumlámpás kompozíció, 1950

Olaj, vászon, 112x39 cm
Jelezve a hátoldalon: Bálint 1950