54. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Pettyesruhás nő (Női portré, Ülő nő, Fiatal lány pöttyös ruhában), 1933 körül
122

Vörös Géza (1897-1957)

Pettyesruhás nő (Női portré, Ülő nő, Fiatal lány pöttyös ruhában), 1933 körül

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

PROVENIENCIA:‣ Vörös Géza hagyatékából (1961); László Károly (Carl Laszlo, Basel) gyűjteményéből
FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:‣ Csoportkiállítás. Cserepes István, Erdei Viktor, Förstner Dénes, Istokovics Kálmán, Novotny Emil Róbert,