19. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Piacon, 1912
192

Berkes Antal (1874-1938)

Piacon, 1912

Olaj, vászon, 76x93 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1912
Kikiáltási ár: 480 000 Ft