13. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Piacon
67

Herrer Cézár (1868-1919)

Piacon

Olaj, vászon, 28,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft