56. aukció (2017 október)
Rippl-Rónai József (1861-1927) Piacsek bácsi a fekete kredenc előtt, 1907
81

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Piacsek bácsi a fekete kredenc előtt, 1907

Olaj, papírlemez, 68x98,5 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 55 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft

Életműjegyzék: Genthon MTA MKCS-C-I-36/2383 Kiállítva: MIÉNK I. kiállítása, Nemzeti Szalon, Budapest, 1908. katalógus: 118. (Piacsek bácsi a sárga szobában címen, eladási ára 2000 korona) Kiállítva és reprodu

178

Női portré

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft