74. Téli aukció
Kukovetz Nana, Piazza di Spagna, Róma
54

Kukovetz Nana (1885-1919)

Piazza di Spagna

Olaj, vászon, 49 x 40 cm
Jelezve balra lent: Kukovetz Nana
Jelezve középen lent: Kukovetz Na
Jelezve jobbra lent: ROMA
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft