13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Fiedler Ferenc kortárs aukció, II. Párizsi Iskola
67

Fiedler Ferenc (1921-2001)

Piéta, 1970-es évek

Olaj, gipsz, vászon, 195 x 96 cm
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ A művész honlapján: 115. kép
¦ Fiedler. Kálmán Makláry Artworks Kft., Budapest, 2014, 207. oldal