74. Téli aukció
Deák Ébner Lajos
25

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Pihenő

Olaj, fa, 15,5 x 23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ Molnár Viktor államtitkár hagyatékából

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Kiss József és Molnár Viktor hagyatéka, Az Ernst Múzeum aukciói XXII. Budapest, 1923. május 3-6. (kat.: 118. Pihenő, Molnár Viktor államtitkár hagyatékából, reprodukálva: XXIV. tábla).