73. őszi aukció
Czene Béla női portré
1

Czene Béla (1911-1999)

Pihenő, 1968

Olaj, farost, 80,5 x 60 cm
Jelezve balra fent: Czene Béla 1968.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft