11. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Pihenő a fák alatt, 1927
43

Ferenczy Valér (1885-1954)

Pihenő a fák alatt, 1927

Olaj, vászon, 77,5x91 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér 1927
Kikiáltási ár: 550 000 Ft