4. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Pihenő a lellei fűzfák alatt
73

Kernstok Károly (1873-1940)

Pihenő a lellei fűzfák alatt

Olaj, vászon, 121x160,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 300 000 Ft