29. aukció
Plány Ervin (1885-1916) Pihenő a lugasban, 1909
137

Plány Ervin (1885-1916)

Pihenő a lugasban, 1909

Olaj, vászon, 93x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Plány Ervin 909
Kikiáltási ár: 420 000 Ft