2. aukció
Udvary Pál (1900-1987) Pihenő a Schof cirkuszban
5

Udvary Pál (1900-1987)

Pihenő a Schof cirkuszban

Olaj, vászon, 59x80 cm
Jelezve balra lent: Udvary
Kikiáltási ár: 180 000 Ft