71. Aukció
Papp Bertalan (1880-1913) Pihenő aktok, 1912
70

Papp Bertalan (1880-1913)

Pihenő aktok, 1912

Olaj, vászon, 120 x 104,5 cm
Jelezve jobbra lent: Papp Bertalan 1912.
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Coulin Artur, Löschinger Hugó, Papp Bertalan és Smigelschi Oktáv négyes hagyatéki kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1913, (kat.: 10. Pihenő aktok, olajf. eladó)