59. aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Pihenő aratók, 1853
103

Markó Ferenc (1832-1874)

Pihenő aratók, 1853

Olaj, vászon, 19,5x24,5 cm
Jelezve balra lent: F. Markó 1853
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft