8. aukció
Nagy István (1873-1937) Pihenő katonák, 1915
49

Nagy István (1873-1937)

Pihenő katonák, 1915

Olaj, karton, 70x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy I…. Kastr.(?) 1915
Kikiáltási ár: 250 000 Ft