A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Mednyánszky László (1852-1919) Pihenő katonák, 1916-1917 körül
103

Pihenő katonák, 1916-1917 körül

Olaj, vászon, 101x70 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: Koritnica