1. Grafikai aukció (2021. április)
Mednyánszky László (1852-1919) Pihenő katonák
21

Pihenő katonák

Akvarell, ceruza, papír, 38 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: Hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 280 000 - 500 000 Ft

22

Hegyi patak

Kikiáltási ár: 340 000 Ft
81

Csavargó

Kikiáltási ár: 140 000 Ft