51. aukció
Mousson Tivadar (1887-1946) Pihenő lovas huszárok
31

Mousson Tivadar (1887-1946)

Pihenő lovas huszárok

Olaj, vászon, 25,5x36 cm
Jelezve jobbra lent: Mousson
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 900 000 - 1 500 000 Ft