51. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Pihenő modellek, 1913
75

Ziffer Sándor (1880-1962)

Pihenő modellek, 1913

Olaj, vászon, 92x128 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1913
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Nagybánya művészete. Kiállítás a nagybányai művésztelep alapít ásának 100. évfordulója alkalmából. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1996. március 14. – október 20. katalógus: 516. ‣ Impressionisten aus Ungar

29

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai részlet, 1946

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
194

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-part

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft