26. aukció
Balla Béla (1882-1965) Pihenő társaság
83

Balla Béla (1882-1965)

Pihenő társaság

Olaj, vászon, 89,5x110 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 400 000 Ft