Kortárs aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Pihenő vénusz / Vénusz születése 11.
52

El Kazovszkij (1950-2008)

Pihenő vénusz / Vénusz születése 11.

Olaj, farost, 89x110 cm
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Vénusz születése XI.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft