69. Tavaszi Aukció
Markó Ferenc (1832-1874) Pihenőidő, 1863
70

Markó Ferenc (1832-1874)

Pihenőidő, 1863

Olaj, vászon, 73 x 95 cm
Jelezve középen lent: Markó F. 1863.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft

Aukcionálva:

  • BÁV 53. Képaukció, Budapest, 1980. december, (kat. 139.)