56. aukció (2017 október)
Klein József (1896-1945) Pihenők
175

Klein József (1896-1945)

Pihenők

Olaj, papírlemez, 57,5x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: KJ
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban a művész hagyatékában K.1/1951.
Reprodukálva:‣ Murádin Jenő: Klein József. Kriterion, Bukarest, 1977. színes képek: 7.