24. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Pihenők a réten, 1905 körül
32

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Pihenők a réten, 1905 körül

Olaj, vászon, 75x74 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

BÁV 71. aukció, 92. tétel