13. aukció
Pólya Iván (1889-1939) Piknik
181

Pólya Iván (1889-1939)

Piknik

Olaj, vászon, 100x97,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pólya Iván
Kikiáltási ár: 650 000 Ft