44. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Piknik
94

Emőd Aurél (1897-1958)

Piknik

Olaj, vászon, 80x90 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 450 000 - 650 000 Ft