2. aukció
Czencz János (1885-1960) Piknik a ligetben
54

Czencz János (1885-1960)

Piknik a ligetben

Olaj, vászon, 52,5x60 cm
Jelezve balra lent: Czencz J
Kikiáltási ár: 150 000 Ft