13. aukció
Bitay Árpád (1900-1935) Piknikezők
96

Bitay Árpád (1900-1935)

Piknikezők

Olaj, vászon, 100x121 cm
Jelezve jobbra lent: Bitay Á.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft