27. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Pilisszentiváni látkép, 1948
221

Orosz Gellért (1919-2002)

Pilisszentiváni látkép, 1948

Akvarell, papír, 48x62 cm
Jelezve jobbra lent: O. Gellért 48
Kikiáltási ár: 240 000 Ft