66. aukció (2021. június)
Emőd Aurél (1897-1958) Píneák és citrusok a Via Appián, 1933 és 1935 között
15

Emőd Aurél (1897-1958)

Píneák és citrusok a Via Appián, 1933 és 1935 között

Olaj, vászon, 90,3 x 68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Emőd
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

122

Emőd Aurél (1897-1958)

Falu részlet

Kikiáltási ár: 550 000 Ft