12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Demény Miklós kortárs aukció
126

Demény Miklós (1939-2010)

Pingpongozók, 1990

Olaj, vászon, 49,5 x 90 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft